Město Kojetín

Vyhledávání

Nový web města

Město Kojetín má od března 2020 nové oficiální stránky

Nejen z důvodu účinnosti zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, došlo ke změně vzhledu a obsahu oficiálního webu Města Kojetína.

Jedná se v pořadí o 4. web města, kterému předcházely:
1. do roku 2007 a poté
2. z let 2007-2013 (web2) a
3. z let 2013-2020 (web3). 

Na úvodní stranu se mimo aktualit vrátil náhled na úřední desku a kulturní akce. Přibyla spousta rychlých odkazů z úvodní stránky a také mapa zobrazující polohu a informace o sportovních, kulturních, školských a jiných zařízeních ve městě. Rychle doklikatelné jsou všechny příspěvkové organizace a společnost města. Místní zdravotnická, kulturní a sportovní zařízení mají možnost ikona souborupožádat o uvedení kontaktů a dalších údajů do městské databáze subjektů, která je z webu veřejně přístupná.

Z nového webu je možné odebírat aktuálně nové informace z aktualit, úřední desky, kulturních akcí a dalších změn na stránkách webu do zaregistrovaného e-mailu.

Informovanost občanů je možné ještě zdokonalit i prostřednictvím chytrých mobilních telefonů. Aplikace Moje město v mobilu (Kojetín v mobilu) umožňuje uvedené informace zobrazovat v době zveřejnění na displej mobilního telefonu. Pokud máte zájem o získání této aplikace, připojte se do ankety (na úvodní stránce), její vyhodnocení na konci května 2020 ovlivní rozhodnutí o pořízení aplikace.
Už samotná responzivita stránek ale umožňuje jejich zobrazení na všech typech zařízení (PC, notebook, tablet, mobilní telefon) tak, aby byly čitelné a dobře ovladatelné.

Případné náměty a připomínky posílejte na adresu webmastera.


nový web

Web2

Web2

 
Web3

Web3

 
Web4

Web4

 
 
Vytvořeno 2.3.2020 10:08:07 | přečteno 212x | j.stav