• Česky
 • English
 • Deutsch
 • sobota 22. 2. 2020, svátek má Petr, zítra Svatopluk

  Městský kamerový dohlížecí systém

  Olomoucký kraj poskytl městu Kojetín v rámci Dotačního programu Olomouckého kraje určeného pro sociální oblast na rok 2014 finanční příspěvek ve výši 90 000,- Kč. Uvedená finanční částka bude využita na nákup a instalaci bezpečnostních kamer Městského kamerového dohlížecího systému, které budou umístěny na budově Vzdělávacího a informačního centra (VIC) na Masarykově náměstí a na budově Pivovarského hotelu na náměstí Dr. E. Beneše. Uvedené kamery zabezpečí dohled nad veřejným pořádkem zejména na nově zrekonstruovaném Masarykově náměstí.

  Rozšíření MKDS v Kojetíně

  Olomoucký kraj poskytl městu Kojetín v rámci Dotačního programu Olomouckého kraje určeného pro sociální oblast na rok 2016 finanční příspěvek ve výši 50 000,- Kč. Uvedená finanční částka byla využita na nákup a instalaci bezpečnostních kamer Městského kamerového dohlížecího systému, které jsou umístěny na budově Gymnázia ulice Sv. Čecha a na budově Mateřské školy, ulice Hanusíkova. Uvedené kamery zabezpečují dohled nad veřejným pořádkem zejména v okolí nově vybudované sportovní haly a prostor před budovou Gymnázia.

  Olomoucký kraj poskytl městu Kojetín v rámci Dotačního programu Olomouckého kraje určeného pro sociální oblast na rok 2017 finanční příspěvek ve výši 71 000,- Kč. Uvedená finanční částka byla využita na nákup a instalaci 3 ks bezpečnostních kamer Městského kamerového dohlížecího systému, které byly umístěny na objekty v lokalitě u nádraží ČD - dům č.p. 908, ZŠ nám. Míru č.p. 83 a dům č.p. 1 na křižovatce u supermarketu Albert.
  Uvedené kamery zabezpečují dohled nad veřejným pořádkem na všech uvedených objektech, zejména v okolí vlakového nádraží a prostor parkoviště před Albertem.